Tööpakkumised Sis ilusalongis

Otsime inimesi oma naiskonda, kes tahavad iluteenuste maailmas kaasa lüüa. Omalt poolt pakume hästi sisustatud salongi Roosikrantsi 17, Tallinnas.

Hetkel on meil mitmeid tööpakkumisi, mille kohta saad lugeda allpool. Kui sul on olemas kogemus juuksurina töötamisel, ripsme tehnikuna, küüne tehnikuna või massöörina siis võta meiega julgelt ühendust ja loome võimaluse koostöö tegemiseks.

Vabad töökohad ilusalongis Sis

Töö kirjeldus

  • juuksuriteenuste osutamine Sis ilusalongi klientidele

Nõudmised kandidaadile

  • omad eelnevat töökogemust ja juuksuri erialase väljaõppe olemasolu
  • oled orienteeritud heale klienditeenindusele
  • oled sõbralik, abivalmis ja kohusetundlik
  • positiivne mõttelaad on Sulle omane ja oskad suhtlustasandil eesti ja inglise keelt

Ettevõte pakub

  • tööd graafiku alusel, meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
  • võimalust töötada osalise tööajaga ja kokkuleppel ka nädalavahetustel

  • geelküünte hooldus ja paigaldus,

  • kutsetunnistuse olemasolu, kohusetundlikkus ja täpsus
  • avatus, rõõmsameelsus, sõbralikkus ja koostöövalmidus

  • erialast arengut ja enesetäiendamist
    häid töötingimusi, head kollektiivi
  • heale tegijale väärilist tasu

Lisainfo

  • töö graafiku alusel ja võimalik nädalavahetustel

  • ripsmepikenduste paigaldamine

  • soovitav nii volüüm- kui ka klassikaliste ripsmete paigaldamise oskus.
  • eelnev töökogemus (ripsmetehnikuna)
  • avatus, sõbralikkus, ausus ja hea suhtlemisoskus
  • ripsmepikenduste paigaldamise koolituse läbimine

  • reklaami ja mõningast klientuuri
  • meeldivat, sõbralikku ja abivalmis kollektiivi, hea asukohaga töökohta
  • tööaega graafiku alusel ja võimalik töötada ka nädalavahetusel